Horisont 2020 ringmajandusteemalistele taotlusvoorudele suuantud partnerlusüritus Varssavis 09.10.2019

9. oktoobril toimub Varssavis ringmajanduse teemaline partnerlusüritus Horisont 2020 projektipartnerite leidmiseks. Üritus on korraldatud NCPs CaRE ja NMP Team projektide poolt ja kannab pealkirja „Horisont 2020 ringmajanduseks ja tööstuse ümberkujundamiseks”.

Ürituse korraldamist toetavad ka teised riiklike kontaktpunktide võrgustikud (BIOHORIZON, C-Energy (tbc) ja Net4Society (tbc)).

Ürituse eesmärk on koondada ringmajanduse ja tööstusega seotud Horisont 2020 projektikonkursside potentsiaalsed taotlejad, et aidata neil konsortsiumi ehitada ja nende projektitaotlusi arendada. Üritus on suunatud eelkõige Ida- ja Kesk-Euroopa riikide ning Euroopa naabruspoliitika riikide osalejatele. Oodatud on muidugi osalejad teistest riikidest.

Partnerlusüritusele eelneb Euroopa Komisjoni poolsete ettekannetega Horisont 2020 programmi 2020. a taotlusvoorude infoseanss.

Lähipäevadel avatakse ka partnerlusürituse registreerimisvorm – rohkem infot registreerimise kohta ilmub NCPs CaRE kodulehel – http://www.ncps-care.eu/.

 

Kontakt Eesti Teadusagentuuris

Ülle Napa
ulle.napa@etag.ee 

Kommenteerimine on suletud