SA Archimedes ja Eesti Teadusagentuur jagavad partneritega Ettevõtlusnädalal infot rahastus- ja koostöövõimaluste kohta

Ettevõtlusnädal on suurim kodumaine ettevõtlusfestival, mis toimub oktoobri esimesel nädalal kõikjal üle Eesti. Sihtasutus Archimedese, Eesti Teadusagentuuri, Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse, ADAPTERi ja MAK-võrgustiku koostöös toimuvad neljas Eesti linnas ettevõtjatele mõeldud infoseminarid. Lisaks tutvustatakse meedet NUTIKAS 16.10 Kuressaares toimuval meetmete infoseminaril.

Võrus, Tartus, Tallinnas ja Jõhvis toimuvate seminaride käigus tutvustatakse lähemalt ettevõtete ja teadusasutuste koostöötoetamiseks mõeldud meedet NUTIKAS. Selle tutvustuse raames jagavad oma kogemusi ka toetust taotlenud ettevõtted. Samuti antakse ülevaade, millistesEL teadusprogrammi Horisont 2020 osades saavad ettevõtted osaleda ja esitletakse konkreetselt ettevõtetele suunatud toetusskeeme.

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus tutvustab ettevõtte arenguprogrammi ning Adapter.ee näitab, kuidas ühe kontaktpunkti kaudu saab ettevõte juurdepääsu enam kui 3500 teadlase ja inseneri teadmistele ja oskustele. Lisaks jagatakse seminaridel teavet teadus- ja tehnoloogiapakti osas ning räägitakse sellestki, kuidas koolid ja ettevõtted saavad omavahel koostööd teha. Pärast ettekandeid toimuvad huvilistele konsultatsioonid.

Infoseminarid toimuvad:

Võrus (Stedingu kohvik, Stedingu maja, Kreutzwaldi 15, Võru), esmaspäeval 1. oktoobril algusega kell 15:00. Info ja registreerumine SIIN.

Tartus (Dorpati konverentsikeskus, Petersoni saal, Turu 2, Tartu), teisipäeval 2. oktoobril algusega kell 14:00. Info ja registreerumine SIIN.

Tallinnas (SEB innovatsioonikeskus, Tornimäe 2, Tallinn), kolmapäeval 3. oktoobril algusega kell 13:00. Info ja registreerumine SIIN.

Jõhvis (Kaubanduskeskus Tsentraal, Keskväljak 4, Jõhvi), reedel 5. oktoobril algusega kell 13:00. Info ja registreerumine SIIN.

Kuressaares (kohal ainult meede NUTIKAS) (Hotell Meri konverentsisaal, Pargi 16, Kuressaare), teisipäeval 16. oktoobril algusega kl 12:30.
Info SIIN ja registreerumine SIIN.

 

Lähem info:
Sven Paulus
Kommunikatsioonispetsialist
Eesti Teadusagentuur
Telefon: 5673-1072
sven.paulus@etag.ee
www.etag.ee

Kommenteerimine on suletud